The World of Bionicle

Leden 2009

Diplomy za bleskovku a šaptná zpráva

30. ledna 2009 v 21:18 | Ignika |  Úvod,novinky a problémy
Ne je to na hovno těším se Takanuvu a oni mi pošlou email že se nedokázali spojit že objednávku zrušily takže Takanuva nebude a tak mě to nasralo že ani nevím jestli budu pokračovat s blogem

Metin 2

25. ledna 2009 v 20:21 | Ignika |  Úvod,novinky a problémy
Přibide tu nová rubrika která se bude jmenovat Metin 2 tam budou zajímavosti a takoví

Super

25. ledna 2009 v 17:10 | Ignika |  Úvod,novinky a problémy
Jupí já sem šťastnej jako blecha že toho bionilcla budu mít.Ten bionicl se jmenuje Takanuva jo jeeeeeeeeeeeeeeee budu ho mít

Bleskovka

22. ledna 2009 v 18:52 Úvod,novinky a problémy
Jak se jmenuje ostrov glatorian:

Jak se jmenuje červený glatorian:

Jak se jmenuje zelený:

Jak se jmenuje bílí

jak se jmenuje černý

Co chceš na diplom

Nevím co přidat

19. ledna 2009 v 17:55 | Ignika |  Úvod,novinky a problémy
Vyberte

Díl.
Soutěž
bleskovku

1.Díl toa letí Na Bara Magna

15. ledna 2009 v 5:49 | Ignika |  Príběhy
Toa znovu letěli hledat maku života prohlíželi skoro každou planetu až jí našli na ostrově Bara Magna se maska života jen tak vyhřívala na sluníčku.V tom k ní někdo přišel.Toa poprvé uviděli Glatroria.Byl to Vorox který se toulal pouští.Toa nevědeli jestli je dobrý nebo zlí tak ho jenom sledovali.Ale on si jich všiml a začal utíkat.Tak Lewa vystřelil po voroxovi kterýho to zasáhlo do zadku.Upustil masku života a utek.Najednou tam přišlo další divné stvoření.To stvoření začalo pálit po toa ale ty selhko vykrývali.Lewa s Kopakou začali střílet.Už ho skoro zasáhli ale von to vykryl, najednou uviděli další černé stvoření který hodil meč po Gali a trefil se.Gali začala padat ale Kopaka ji včas chytil


Já vím takový bez života ale nemyslí mi to

Ignika

15. ledna 2009 v 5:38 | Ignika |  Úvod,novinky a problémy
Víte co sem zase Ignika kde by sme to byly kdyby sme kvůli každej řadě měnili méno

Reklamička

12. ledna 2009 v 14:20 | MAlum |  Úvod,novinky a problémy
<a href="http://tv-online.nekonecne.cz/" target="_blank">
<img src="http://tv-online.nekonecne.cz/ikonka.gif" border="0"></a>

Dáreček

12. ledna 2009 v 11:44 | Lukáš |  Úvod,novinky a problémy
No mněů bych tu něco pro fanoušky NAruto i když naruto nenávidím ale to je jedno Naruto

sonn

12. ledna 2009 v 11:20 | Malum |  Úvod,novinky a problémy
Takže vyhlašuju soutěž o nejlepší nadpis

1.může být udělaný na počítači aji ručně ale nsmíte třeba u gympu použít už písmo co tam maj prostě čistě jenom vaše

2.Přihláška musí být ve tvaru

(1)Jméno
(2)blog

3.nadpis musí být glatorian

A takhle by to mělo asi tak vypadat (není to moje soutěžní)

5.díl

9. ledna 2009 v 19:37 | Malum |  Príběhy
Od tý doby co Tahu zradil toa už uběhlo 10 dní a Lewa se koinečně rozhodl ale bylo to pro něj těžké.Půjde a zabije Tahua.Tak letěl do chrámu Tahua ale před bránou hlídal Vamrah ale ten nebyl pro Lewu těžký.Prostřílel ho skrs na skrs.Lewa vykopl dveře do trůního sálu kde seděl ve svém trůnu Tahu.Tahu mu řekl jdeš na porážku Lewo konečně ses rozhodl bratře.lewa už nejsi můj bratr.Měl sem tě za ejlepšího přítele i bratra ale ty si mně a ostatní musel zradit.Kopakovi hrozí smrt a ty se pořád chováš jako vláýdce přišel sem to tví kralování zastavit.to si věříš odpověděl tahu a chtěl si zavolat nějoho na pomoc.Lewa mu řekl bohůžel Tahu všichni sou mrtví a ty brzo budeš taky.Ale Tahu po Lewovi vystřelil a jehoto zasáhl do ruky a nměl v ní už žádnou sílu tak mu je vystřelovač spadl.Teď už můžeš bojovat jenom rukama.Ale v tom najednou tam vtrhla Gali a ustřelila Tahuovi ruku.Lewa mu řekl že těd je to fér a probodl Tahua do srdce a ten pomalí umíral ale prvně z něj vystoupil Makuta a Antroz.Makuta zvil Antroze za zradu.Ale mezitím LEwa vzal Tahua a odletěl pryč.Tak zase tu byl Makuta ale né na dlouho.LEwa nastavil autodesrtrukci chrámu který vybouchl.

Tuma

7. ledna 2009 v 19:32 | Malum |  Glatorian

Tůma je arogantní a kruté, ale i šikana a bojovný. Je to tvrdý a velmi zkušeným bojovníkem a jak je silný a překvapivě rychle na jeden tak velký. On-dobře vyznají ve všech formách boje, ale to není docela tak chytří jako on si myslí, že je.

Citát: "Buď kostní myslivci vystřílet na Glatorian, nebo Glatorian libra kostní myslivci. Buď jak buď, v Skrall ... jak jsme se vždycky vyhraje .... "

Tribe: Rock
Obec: Roxtus
Zbraně: Meč, Thornax střelec
SÍLA: 13 AGILITY: 13 ostrost: 14 ZŘETELI

Glatorians

7. ledna 2009 v 19:30 | Malum |  Úvod,novinky a problémy
Glatorians

Glatorian jsou bojovníci, konkrétně bojovníky, kteří bitvu jménem vesnice na oplátku za jídlo, přístřeší, vybavení a další odměny. Při dvou vesnic mají spor, z nichž každá vysílá Glatorian bojovat za nimi v aréně. Vítězný Glatorian vydělá za své vesnice na práva bez ohledu na spory kolem. Například, pokud Iconox a Tesara obě tvrzení oáza, Gresh a Strakk může být odesláno do boje navzájem zápas. Pokud Gresh vyhrál, Tesara by bylo vlastnictví tohoto oázy. Tento systém je navržen tak, aby se zabránilo válkám od rozdělení mezi vesnicemi.

Bytostí, které se tvoří Glatorian třídy jsou samostatné druhy, z Agori. Mnohé z nich jsou veteráni z minulých válek, a tak mají velké znalosti o taktice a dovedností. A dobrý Glatorian je stejně jako talentované s mečem nebo sekerou jako on nebo ona je s Thornax raketomet. I přes to, že Glatorian jsou téměř vždy školení, snaží se naučit nové pohyby pro použití v aréně.

Samozřejmě, Glatorian dělat jiné věci kromě bitvy v aréně. Měly chránit své vesnice v případě napadení kosti myslivci nebo pouštních tvorů, někdy působit jako doprovod pro obchodní karavany, a dokonce (pokud jsou opravdu dobře placené), chodit na hledání vody nebo jiných zdrojů. Některé Glatorian odvracujíce ze systému a žít v ladem jako zbojníci - jiné byly exilu tam pro zločiny v aréně.

Zatímco Glatorian dovoleno pracovat pro všechny vesnice se rozhodnou, většina "přijmout" se vesnice a zůstat tam po většinu svého života. Obce mají také právo rozhodovat, co bojů, které se budou odesílat Glatorian dělat, nebo pokud chcete uchovat Glatorian vůbec. A bojovník, který ztrácí příliš mnoho bitev, může být snížena pouze na boj proti vypořádat moll, nedůležité spory, nebo může být propuštěno do své vesnice.

Zatímco ve světě Glatorian je nebezpečná jedno, existují určitá pravidla, které se očekává, že budou následovat v aréně. Najít nepřítel, který již připustila, nebo napadení soupeře po připustila, jsou považovány za závažné porušení. Zabití soupeře, kteří se již vzdali, je důvodem pro emigrace. Přijímá úplatek z jiné vesnice ztratit boji může také vést k exilu v poušť.

Bara Magna

7. ledna 2009 v 19:29 | Malum |  Úvod,novinky a problémy
Bara Magna

Jednou Bara Magna byla součástí širšího světa, dokud strašná katastrofa rozdělit do tří částí planety. Bara Magna je největším z nich, s dalšími dvěma nyní působí jako měsíce na to. Přestože mnoho obyvatel Bara Magna jsou rodilí do regionu, jiní byli v pasti, když jejich vlasti zlomila pryč.

Bara Magna je domovem pěti hlavních vesnic: Vulcanus, Iconox, Tesara, Tajun a Roxtus. V pustiny mezi nimi jsou doma na kočovný kmen kostní lovci, šelmy-rád Vorox a Zesk četné nebezpečné pouštní stvoření a další nebezpečí. Navzdory tomu, Agori obchodníků a Glatorian bojovníci často cestovat napříč písky pro cla nebo za účelem dosažení zisku.

Jižní Bara Magna je nejvíce osídlené oblasti a domovem všech známých vesnic. V Skrall nyní žijí v Roxtus původně žilo mnohem dále na sever, ale přišel na jih z důvodů dosud neznámých. Není jasné, zda někdo nyní žije v silně vulkanická oblast mimo Black Spiku hory.

Zatímco motorová vozidla existují na Bara Magna, většinu cesty přes poušť se děje pomocí buď připojí, nebo vozů tažených zvířaty. Písek a slunce způsobuje strojů rozčleňovaly rychle a někdo uvízlé v poušti přes noc vzácně žije vidět východ slunce.

Agori

7. ledna 2009 v 19:28 | Malum |  Úvod,novinky a problémy
Agori

V Agori jsou nejlidnatější druhů na Bara Magna. Glatorian, kde se specializují na boj proti, Agori zvládnout všechno ostatní vesnice potřebují k přežití: zemědělství, získávání zdrojů, obchod, opravy zařízení, léčení atd.

Zatímco Agori každý je jiný, ale to mají některé vlastnosti společné. Nejvíce se těžce pracujících, protože se musí v tomto světě. Se dobře přizpůsobují změnám. A také oni mají tendenci být dost tvrdý a cynický. Jejich svět byl poškozen zdánlivě neopravitelné 100.000 lety a pár věcí, se bude domnívat, někdy mnohem lepší.

Existuje šest známých kmenů Agori: led pokolení Iconox, požární pokolení Vulcanus, skála pokolení Atakus, džungle pokolení Tesara, voda pokolení Tajun a písek pokolení. Skále pokolení je relativně nedávný příchod s přesunuta na jih podél s Skrall. Písek pokolení členy, známé také jako "Zesk," vrátil se, aby byla jen o málo víc než zvěř se pouze hrubý příkazového jazyka. Nemají obchod s jinými obcemi nebo pokud máte nějaké vztahy s nimi, ale pobyt v ladem. Zesk jsou považovány za vysoce nebezpečné pro cestovatele.

Přestože Agori do značné míry spoléhají na Glatorian pro obranu nebo bitvy v aréně, mnozí z vesničanů vědí, jak bojovat stejně. Speciální tým utkání v různých arénách pár jeden Glatorian a Agori ze své vesnice. V Agori hlavním zaměstnání v těchto bojů je působit jako blokovače, ochrana Glatorian z Thornax.

Známé Agori patří Raanu, Atakus, Berix, Tarduk a Metus.

Arena Magna

7. ledna 2009 v 19:27 | Malum |  Úvod,novinky a problémy
Arena Magna

Největší a nejstarší aréna na Bara Magna, to je také jediný, který existoval před planety-široký katastrofy 100.000 lety. Postavených Agori pro sportovní a občanské události, je nyní na místě roční svět-široký turnaj Glatorian.

Magna Arena se nachází v "svobodné město" s Atero. Během chaosu, které předcházely a následovaly po katastrofě Atero byla prohlášena za oblast mimo-limity na všechny nájezdy či invazí. Jako taková se stala symbolem mírového všichni doufali, pro jednoho, ale do značné míry dána až na věky myšlení by přijít. Přestože se jeho stav je do značné míry věcí minulosti - kostní myslivci nemají zaváhání na stávku nebo téměř Atero, například - je stále důležité místo v srdcích Agori.

V aréně se nachází ve východní Bara Magna, mezi Vulcanus a doménu na Skrall.

Glatorian hra

7. ledna 2009 v 19:20 | Malum |  Príběhy
The Arena Magna, built long ago by the Great Beings, hosts championship contests between Glatorian warriors. Watch a teaser movie of the fabulous 3D Glatorian Arena game, coming to BIONICLE.com in February!

1.díl Glatorianu na bionile.com

7. ledna 2009 v 19:18 | Lukáš |  Príběhy
The Villages

Obcích Bara Magna jsou roztroušeny po poušti. Většinu tvoří jeden velký struktura, která slouží jako útočiště pro bližší neuměle vyrobené bytech a na pracovištích. Každá vesnice je domovem na pokolení Agori, jejíž název vychází z terénu jejího domovského regionu (led pokolení, voda pokolení, džungle pokolení, atd.) V obcích jsou různé velikosti a mají přístup k různým zdrojům, což znamená, jak a obchodu argumenty nad zdroji jsou společné.

Známých vesnic jsou:

Tajun: Domů z vody pokolení. Nachází se na jihozápad, Tajun sedí na největší oázy v poušti. V Agori tam nikdy nebude muset starat o vyčerpání vody, ale je potřeba pro obchod nebo najít téměř všechno ostatní. V posledních týdnech obchodování s Tajun stala mnohem obtížnější vzhledem ke zvýšené kostní lovec nájezdy.

Vulcanus: Domov požáru pokolení. Vulcanus se nachází v nebezpečné oblasti - na sever od moře tekutého písku, na západ od železné Canyon, a jižně od kosti lovec území. V Agori zde své služby v obchodu se zbožím. Jsou velmi kvalifikované na oprava poškozených zbraní a vybavení. Vzhledem k exilu jednoho z jejich Glatorian, Malum, za zločiny v aréně, Vulcanus je momentálně Short-handed pro zápasy s jinými obcemi.

Tesara: Domov džungli pokolení. Nachází se v oblasti vzácných rozsáhlé růst rostlin, domorodce z Tesara jsou zkušení léčitelé. Je zde také větší počet lovců pokladů a historiků v této pokolení, neboť jejich vesnici se blíží tak mnoho starověkých ruin. Tesaran Agori často agilnější než ostatní kmeny, protože tráví mnoho času na stromech.

Atero: A "svobodné město" Atero je domovem pro malý počet členů každé pokolení (s výjimkou písku a rock). Je to také místo Arény Magna, největší a nejstarší stadion na planetě. Glatorian cestovní sem jednou ročně na výroční turnaj určit mistr bojovník.

Roxtus: Domov skále pokolení. Nachází se daleko na sever, to byla velká města neobývaných před příjezdem na Skrall vzhledem k nebezpečným terénem a volně žijící zvířata v oblasti. Vzhledem k tomu, že přijde na Roxtus se Skrall mají zakázáno jiných kmenů z návštěvy zde, pokud byl pozván. Existují zvěsti, že Skrall zachovat Agori otroci tam, ale to nebylo potvrzeno. Roxtus je jediná obec kostního myslivci se ví, že pobyt mimo.

Iconox: Úvod k ledu pokolení. Iconox je známý pro své velké zásoby kovu exsidian, která je oceňována pro svou vytrvalost (není koroze nebo opotřebení od písku eroze tak rychle jako jiné kovy dělat). Led Agori jsou kvalifikovaní horníci, obchodníci, obchodníci, Glatorian trenérů a zápas promotory.

Písek pokolení nemá obec vlastní. V Zesk žijí v pustiny mezi vesnicemi

1.díl glatorian

7. ledna 2009 v 16:32 | Malum |  Príběhy
Byl sem vyhnán ze Tajunu kvůli tomu že jsem nebojoval čestně.Tesď se snažím všem stížit život.A v tom mi někdo musí pomoct co takhle Vorox.ten je nenávidí stejně jako já a když už sme u těho Voroxe tak bych mohl i Skrala.Jdu asi 2 hodiny a dojdu do sídla Voroxe který už chce na mně zautočit ale já ho srazím k zemi a řeknu mu aby mě vyslechl.Taky to tých 20 minut probíráme a na konec se Vorox přidá ke mně.Když sme šli k Skralovi tak sme potkali Berixe já sem se ukryl protože mně nesmějí vidět.Přikázal sem Voroxovi aby šel na něj a zabyl ho ale v tom se tam oběvil Gresh.V duchu sem si říkal jak ho nenávidím.Písknutím sem odvolal Voroxe a šel sem pryč.Veděl sem že Gresh nebude sám že s ním bude určitě i někdo talší řeba Strakk a Tarix který ho cvičí pro boj v aréně aby mohl porazit Skralla

Je to jen na vás

7. ledna 2009 v 13:50 | Malum |  Príběhy
A do prdel já bych to nejradči udělal jako v tom příběhu ale místo abych vás postřílel tak bych se na tohle vysral já se tady seru s příběhama a vy dáte maximálně tři komenty to mě sere nikdy u mně co to mám já nepřesáhli komenty 20 tak prosím já nechci skončit ale prostě bych rád kdybych měl nějakou náštěvnost a bez vás že mně nenaštěvujete je to na hovno prosím chodďte nebo chodíte ale nedáváte koment hmm to mmám tak špatnej blog